Aktualności

Ważenie, wymiarowanie, skanowanie - system wymiarujący dla firm kurierskich, magazynów, hurtowni i sklepów internetowych!

Poprzez cztery proste skany urządzenie ZiSen 30/60BJ pobiera i zapisuje informacje dotyczące wagi, wymiarów i danych identyfikacyjnych produktu, a następnie przesyła je do systemu informatycznego użytkownika. Kompaktowy design wpasowuje się z łatwością w otoczenie magazynu lub sali wysyłkowej.

Oferowane przez nas urządzenie jest niedrogie, zapewnia szybki zwrot kosztów i jest szybkim i skutecznym sposobem zwiększenia wydajności działań biznesowych. Urządzenie jest niewielkie i łatwe w obsłudze. Używane wraz z czytnikiem kodów kreskowych i wagą dostarcza kompletną informację o mierzonym przedmiocie.

Jednostka mobilna zapewnia swobodę w poruszaniu się po magazynie. Zestaw akumulatorów gwarantuję 8 godzin ciągłej pracy. Stabilny wózek zapewnia dokładność pomiarów i wygodę transportu. Niezastąpione przy okresowej inwentaryzacji zapasów.

 

Maks. wymiary przedmiotu (Dł.xSzer.xWys.) 630 x 630 x 610mm
Min. wymiary przedmiotu (Dł.xSzer.xWys.) 10 x 10 x 10mm
Wydajność 200 paczek / godz.
Kształt przedmiotu Prostokątny

Główne zalety:

Niskie koszty i szybka praca
Urządzenie o osiągach do 200 przedmiotów na godzinę stanowi ekonomiczne i skuteczne rozwiązanie usprawniające procesy operacyjne.
Ciągły dostęp do danych
Możliwość połączenia i komunikacji z wszelkiego rodzaju oprogramowaniem lub aplikacją komputera użytkownika.
Łatwa obsługa
System jest używany wraz ze skanerem kodów kreskowych.
Niewielkie wymiary, urządzenie lekkie i przenośne
Minimum zajętej przestrzeni. Łatwe przenoszenie z jednego miejsca w drugie.

 

Zapraszmy do kontaktu. Marcin Godzic tel. 665 999 191

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image