Firma

O nas

Nasza firma dostarcza urządzenia do pomiaru siły i masy od ponad 25 lat. Dzięki nabytemu doświadczeniu posiadamy szeroką wiedzę na temat problemów związanych z ważeniem produktów, kontrolą stanów magazynowych, realizacją receptur, kontrolą jakości i prawidłową pracą urządzeń w zakładzie. Wiemy, jak istotna jest kontrola mas produktów, ich wytrzymałości i sił jakie na nie oddziałują, zarówno podczas produkcji, jak i podczas użytkowania przez końcowego odbiorcę.

Polityką firmy jest dostarczanie rozwiązań właściwych do zapotrzebowania. Oznacza to, że zwracamy szczególną uwagę zarówno na warunki środowiskowe oraz inne czynniki zewnętrzne mogące mieć wpływ na stan urządzeń oraz poprawność ich funkcjonowania. Elastyczna produkcja umożliwia nam tworzenie jednostkowych rozwiązań dopasowanych wymiarami, zastosowanymi materiałami i odpornością na ciężkie warunki pracy, takie jak wilgoć, chemia, wibracje i inne. Wagi i siłomierze to specjalistyczne urządzenia kontrolno-pomiarowe, od których prawidłowej pracy zależy jakość Państwa produktu.

W dziedzinie ważenia oferujemy gotowe wagi przemysłowe i wagi laboratoryjne zarówno własnej produkcji jak i ogólnoświatowych producentów produkcji seryjnej. Dostarczamy systemy wagowo-informatyczne umożliwiające śledzenie masy produktu podczas całego procesu produkcji, etykietujące systemy wagowe ułatwiające rejestrację i rozliczenie produktu na podstawie jego masy, a także systemy dozujące pozwalające realizować receptury wagowe.

Bardzo często pomiary muszą zostać przeprowadzone bezpośrednio w urządzeniach pracujących na produkcji, takich jak zbiorniki, prasy, myjki, itp. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i ścisłej współpracy z większością obecnych na rynku producentów elektroniki pomiarowej jesteśmy w stanie zmodernizować większość urządzeń do równoczesnej kontroli siły i/lub masy oraz dostarczyć specjalistyczne oprogramowanie służące rejestracji i obróbce wyników. Zakres naszych możliwości rozciąga się od miligramów do tysięcy ton i uzależniony jest wyłącznie od Państwa potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stałą ofertą, a także do składania zapytań poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Każde pytanie traktujemy indywidualnie i zawsze przykładamy dużą rolę do spełnienia wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Zadzwoń i pozwól nam stworzyć nowe rozwiązanie, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z większością wiodących producentów wag i elementów wagowych na rynku. Nasi główni partnerzy to:

 • Ametek - wagi Chatillon, siłomierze Chatillon, maszyny wytrzymałościowe Lloyd Instruments
 • Axis - wagi przemysłowe, wagi laboratoryjne, wagi apteczne, mierniki wagowe, siłomierze
 • Digi - wagi kontrolne, wagi etykietujące, wagi kalkulacyjne, wagi sklepowe
 • Dinamica Generale - systemy wagowe dla rolnictwa, wagi na paszowozy i maszyny rolnicze
 • Kaspo Lab - wzorce masy, odważniki wagowe, wzorcowanie wag
 • KPZ Waagen - wagi przemysłowe, wózki wagowe
 • Ohaus - wagi przemysłowe, wagi laboratoryjne, wagi apteczne
 • Sensocar - tensometry (czujniki, przetworniki) wagowe, sumatory, elektronika wagowa
 • Soehnle Professional - wagi przemysłowe, wagi medyczne, mierniki wagowe
 • Utilcell - tensometry (czujniki, przetworniki) wagowe, elektronika wagowa
 • Vibra - wagi laboratoryjne
 • Zebra - drukarki etykiet
 • Zemic - tensometry (czujniki, przetworniki) wagowe

 

Poza wyżej wymienionymi firmami współpracujemy również z innymi producentami wag, czujników wagowych i elektroniki wagowej oraz serwisujemy i modernizujemy wagi praktycznie dowolnej marki. Zapraszamy do kontaktu w dowolnym temacie związanym z wagami.

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image